2 лютого відбулася відкрите заняття з навчальної дисципліни «Криміналістика» у формі лабораторного заняття.

У присутності викладача Черниченко І. В., заступника директора коледжу з навчально-методичної роботи Сидора Р. М., голови методичної комісії Пащук Г.Я. та голови циклової комісії юридичних дисциплін Юричка Л.В. студенти групи ПР - 41 ознайомилися з поняттям та класифікацією слідів ніг і рук людини, способами їх виявлення та фіксації.

Кожен мав можливість зробити свій унікальний відбиток пальця за допомогою дактилоскопічного порошку.

photo-krim1 photo-krim2

Окремі студенти здійснили фіксацію об’ємного сліду ноги шляхом  виготовлення гіпсового зліпку.

Перед початком слід було очищено від бруду та присипано гіпсом. Потім студенти зали­ли частину відбитку ноги рідким гіпсом, поклали арматуру та закріпили мотузку кінцями назовні, до якої у подальшому було прикріплено бирку з прізвищем та ініціалами слідчого, понятих, їхніми підписами та датою.

photo-krim3

Заповнивши слід рештою гіпсу, через 15-20 хв. після затвердін­ня студенти очистили зліпок.

photo-krim4

Після проведення опитування за підбиття підсумків заняття відбулося вручення гіпсового зліпку студентові Штецю Ярославові – його власнику.

photo-krim5

Такі види занять – справжня школа для майбутніх слідчих, експертів – криміналістів, які отримують необхідні навики для подальшого застосування на практиці.Air Jordan