Студенти групи «Право» – 42 під керівництвом викладача кримінального процесу Черниченко Ірини Василівни зняли навчальне відео. Для цього обрано слідчу (розшукову) дію, передбачену ст. 237-239 КПК України, – «Огляд місця події». Перед початком знімання були розподілені ролі замовника вбивства, виконавця, потерпілого, експерта-криміналіста, судово-медичного експерта, слідчого, прокурора, понятих. За відповідним сценарієм кожен учасник зіграв свою роль при зніманні як обставин вчинення злочину, так і безпосередньо огляду місця події. Процес виявився захоплюючим і веселим для студентів. За їх словами, такий творчий метод вивчення однієї з тем навчальної дисципліни є продуктивним і цікавим. У результаті відбулося краще засвоєння теоретичного матеріалу, знято фільм, отримано незамінний досвід і позитивні емоції.

Навчальний фільм про огляд місця події

Студенти групи «Право» – 41 вирішили виконати найпоширенішу слідчу (розшукову) дію – допит.

Робота над відео була досить цікавою та навчальною, адже студенти на практиці відтворили роботу прокурора та захисника підозрюваного. Процес знімання був дуже захоплюючий і ньому взяли участь усі студенти групи. Головні ролі зіграли: прокурор – Лопатюк Наталія, адвокат – Козел Лілія, підозрюваний – Коцовський Олег, потерпіла – Белей Андріана.

Такі практичні заняття варто проводити, адже вони дають можливість закріпити отримані знання на практиці та зробити студентські будні більш яскравішими.

Навчальний фільм про допит
penny hardaway nike air max blue springs