Відповідно до плану культурно-виховної роботи у гуртожитку Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» відбувся конкурс на кращу студентську кімнату. Основними критеріями оцінювання кімнат визначено наступне: санітарний стан блоку; обладнання та устрій кімнат; стан збереження майна; дотримання внутрішнього розпорядку мешканцями.

Визначити переможця було не просто, адже всі студенти намагались зробити свою кімнату найкращою.

Журі у складі заступника директора з навчальної роботи та виховання М.Т.Поповича, вихователя Н.М.Білей, голови студентського самоврядування коледжу А. Белей та старости гуртожитку В. Дацьо визначили серед десятків кімнат найкращу.

За результатами конкурсу переможцями стали мешканці блоку №507. Ці кімнати сповна відповідають усім критеріям оцінювання. Ось наші заслужені переможці: Павлій Богдан, Пішта Василь, Крічфалушій Василь, Грись Едуард, Петрик Василь, Дьордь Ігор.

Однак визначеному нами стандарту відповідають і кімнати у блоках № 404, 407, 405, 510.

Призом за перше місце стали подарункові сертифікати та солодощі.

Вітаємо переможців!

Сподіваємося, що наступного разу претендентами на перемогу стане значно більше мешканців гуртожитку!

1vrdvrkqxr8 cuktbkulk8s d9n_alubpte jj3d1zgtg-w kic8qcp0d60 yrbnmlvpk2qBest Face Shields From Amazon To Protect Yourself This Season