У четвер, 31 березня, на базі Ужгородського торгово-економічного коледжу КНТЕУ відбувся II етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації.

В олімпіаді взяли участь і студенти нашого коледжу. Це Хархаліс Анастасія (БС- 11, викладач - Мавроматі М.Д. ), Штика Михайло (ПР-12, викладач – Манохіна Б.В.), Цігуш Аліна та Кленівська Тетяна (КН-12, викладач – Мавроматі М.Д.).

Протягом двох годин учасники розв’язували 5 завдань різної складності, які вимагали від студента не лише теоретичних знань, а й математичної кмітливості. Всі учасники успішно впорались із запропонованими завданнями.

За результатами олімпіади двоє студентів коледжу стали призерами: Хархаліс Анастасія – II місце, Штика Михайло – III  місце.

Адміністрація коледжу, педагогічний колектив та студентська рада вітають переможців та бажають творчої наснаги в майбутньому.

харкалис штикаสินค้าออกกำลังกายผู้หญิง คุณภาพ ราคาพิเศษ