Ось і закінчився Тижневик комп’ютерних наук. Цьогоріч він був не менш насиченим і цікавим, як і попередні роки.

Окрім олімпіади з програмування та чемпіонату з командного програмування (про які ми писали раніше), у вівторок, 13 лютого, відбувся квест, у якому взяли участь 9 команд із 1-3 курсів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення». Студентам було запропоновано протягом однієї години відгадати латинський вираз, виконуючи цікаві завдання, а також проявляючи свою ерудованість, логіку та вміння приймати рішення. Найбільш спритними були студенти групи КН-32 Клювак Михайло та Ковачук Віталій. З різницею у 5 хвилин другими дали правильну відповідь студенти групи КН-31 Гебура Назарій та Чечоткін Денис. Долю третього місця вирішив аукціон, під час якого учасники могли купити букву з виразу за отримані під час змагання віртуальні купюри. Тож третіми стали студенти групи КН-22 Каптур Любомир та Шикула Юрій.

У цей день стартували змагання з кіберспорту, а саме DOTA-2. Упродовж двох днів студенти дуже емоційно, в той же час згуртовано, намагалися дати гідний бій своїм суперникам. Отож маємо такі результати:

І місце – збірна 1 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»;

ІІ місце – збірна КН-22 та КН-31;

ІІІ місце – група КН-21.

Уже 14 лютого студенти взяли участь у грі «Крокодил», де мали змогу продемонструвати свої можливості за допомогою мови жестів донести до членів своєї команди те чи інше слово, назву фільму та пісні. Найкращий результат показала група КН-31, другими стали студенти групи КН-12.

У конкурсі на кращу стіннівку перемогу здобули студенти групи КН-12, а найкращими короткометражними фільмами визнано роботи студентів КН-31 та КН-32.

Численну аудиторію зібрала науково-практична конференція «Криптовалюти: за і проти», яка відбулася 15 лютого. Спікерами цього заходу були студенти групи КН-31 Іванчик Станіслав та Чечоткін Денис, а також викладач циклової комісії програмування та інформаційних технологій Пойда Василь Васильович. Студенти розповіли про історію виникнення криптовалюти, як її заробити, ризики та перспективи. Василь Васильович доповнив їхні доповіді, розповівши про процес майнінгу, інфляцію криптовалют та вплив ф’ючерсу на курс. Суттєве доповнення у це питання вніс викладач Баланляк Василь Іванович.

Після завершення конференції учасники перейшли до підбиття підсумків Тижневика. З вітальним словом виступили заступник директора Галина Ярославівна Пащук, яка  нагородила переможців та призерів у конкурсах на кращу стіннівку і короткометражний фільм. Далі до привітань долучився заступник директора Роман Михайлович Сидор. А заключне слово сказав директор коледжу Володимир Войтехович Росоха. Він привітав усіх учасників із завершенням  Тижневика та нагородив переможців та призерів олімпіади з програмування та чемпіонату з командного програмування.

Дякуємо нашому спонсору Олексію Фоміну, керівнику Web-відділу фірми FOXTRAPP, за надані призи для наших студентів.

Вітаємо всіх переможців, учасників та організаторів із чудовим завершенням Тижневика комп’ютерних наук! Бажаємо не зупинятися на досягнутому і йти далі до перемог у Всеукраїнських чемпіонатах та олімпіадах!