14 лютого в Природничо-гуманітарному коледжі панувала атмосфера кохання та романтики.

Студентська рада ПГК влаштувала справжнє свято любові. Втіливши свої мрії в реальність, студенти облаштували в холі оригінальну фотозону, декорації до якої зробили своїми руками. Усі охочі мали можливість зробити гарне фото не тільки зі своїм другом чи подругою, а й із одногрупниками та кураторами. Окрім цього, була можливість відправити анонімну «валентинку» будь-якому студенту коледжу. І, звісно, хороше враження справили цукерки з передбаченням, котрі «обіцяли» студентам тільки хороше та вмотивоване майбутнє.

Нам було приємно прикрасити свято кохання та подарувати хороші емоції для кожного студента, бо ми хочемо, аби в такі дні ніхто не відчув себе самотнім, а був щасливим та усміхненим. І краще, аби  такі відчуття були властиві кожному з нас, незалежно від дати на календарі. Boots