Ректор УжНУ Володимир Смоланка відзначив кращих студентів першокурсників, які розпочали навчання в Ужгородському національному університеті. Приємні подарунки отримали студенти першокурсники, які мають найвищий рейтинговий бал, по одному представнику з кожного факультету та інституту університету.  Також на зустрічі були присутні проректори та декани факультетів Ужгородського національного університету.
Студенти нашого навчального закладу дуже добре усвідомлюють значення освіти та обізнаності у всіх сферах діяльності для розвитку і процвітання українського суспільства. А ще  молодь прагне, щоб назва нашої країни -Україна- звучала "брендово" у світі.
Чудовим прикладом для наслідування є студент-першокурсник Мальцев Андрій, що отримав найвищий рейтинговий бал при вступі до навчального закладу. Саме таких студентів називають "золотою молоддю", а у Природничо- гуманітарному фаховому коледжі майже всі такі.
Викладачі Природничо -гуманітарного фахового коледжу впевнені, що наші студенти прославлять Україну.
   І на оновленій землі
  Врага не буде, супостата,
  А буде син, і буде мати,
  І будуть люде на землі.