9 березня у Природничо-гуманітарному коледжі розпочалися урочистості на честь Дня народження неперевершеного українського поета , художника і громадського діяча Т.Г.Шевченка

Викладачі та студенти навчального закладу протягом декількох днів мали змогу чи не найкращим чином проявити свої декламаторські здібності , читаючи поезії Титана духу на міні-радіостанції коледжу. Також несправедливим було б не відмітити проведення розважально-розвиваючого заходу у формі брейн-рингу між студентами групи ПР-22, що мало на меті перевірити їх знання стосовно життєвої та творчої дороги Кобзаря, а також надихнути на осягнення нових ,загадкових , проте , безсумнівно, цікавих горизонтів вищезгаданої знакової особистості.

Оскільки головними вимогами до організації такого роду заходів є справедливість , об’єктивність та прозорість оцінювання , “змагальний”процес контролювали безпоседні представники Закону в особі двох викладачів юридичної спеціалізації – Юрички Л.В. та Гошовської О.І.

Підбиваючи підсумки брейн-рингу, студенти та організатори мали нагоду висловити думки про якість його проведення та вкотре покласти на умовний алтар слова шани та вдячності Батькові Тарасові

3MVXORdrdIY GR3ypQ62s8A sHO83MewprsAir Jordan 1