У жовтні 2019 року державний вищий навчальний заклад Ужгородський національний університет відзначає 74-ту річницю з дня заснування. З цієї нагоди 21 жовтня 2019 року в актовому залі ректорату УжНУ відбулося урочисте засідання Вченої ради.

На цьому святковому заході були присутні представники державних структур, закордонних партнерів-навчальних закладів Польщі, Румунії, Чехії та Канади.

Святкова подія була означена низкою приємних привітань, зокрема, захід розпочався з виконання чоловічою хоровою капелою «Боян» Державного гімну України. З вітальним словом виступив ректор університету професор Смоланка Володимир Іванович. Привітали ДВНЗ «УжНУ» заступниця голови Закарпатської обласної державної адміністрації  Ольга Травіна та заступник міського голови Василь Гомонай.

Заслужений академічний Закарпатський народний хор теж привітав Ужгородський національний університет особливою концертною програмою.

Під час урочистостей відбулося вручення почесних грамот та нагородження працівників університету, серед них – представників Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» Щербан Марію Іванівну та Александру Наталію Володимирівну.

Щиро вітаємо колег із відзначенням їх професіоналізму!

Ще раз вітаємо дорогий Ужгородський національний університет із 74-річчям, зичимо розвитку, успіхів та наснаги до нових звершень!

Air Jordan 1