Вчора, 18 жовтня 2023 року, у конференц-залі Природничо-гуманітарного фахового коледжу відбулось урочисте засідання працівників закладу освіти з нагоди 78-річчя УжНУ. На порядку денному розглядалось питання пріоритетних напрямів роботи коледжу у організації навчально-виховного процесу та створенні господарсько-побутової бази як невід’ємного фундаменту функціонування закладу освіти.

Голова засідання, заступник директора з навчально-методичної роботи Роман Михайлович Сидор, наголосив на необхідності та плідності співпраці з Державним вищим навчальним закладом УжНУ на чолі з ректором Володимиром Івановичем Смоланкою. Результатом такої співпраці є особистісний розвиток студентів коледжу та створення умов для розвитку їх творчого та наукового потенціалу. Також УжНУ сприяє реалізації роботи коледжу в рамках профорієнтаційного напряму. І, як результат, викладачі нашого коледжу формують у студентів такі неоцінимі риси інтелектуального розвитку, як здатність швидко навчатись, опановувати нові навички, інтерес до науково-пошукової роботи, нестримність наукової думки і творчого польоту. Виходячи з вищевказаного, ректор УжНУ Смоланка Володимир Іванович та директор Природничо-гуманітарного коледжу Росоха Володимир Войтехович нагородили значну кількість викладачів та працівників закладу освіти почесними грамотами і відзначили подяками за особливий внесок у навчання та виховання молоді Закарпаття та України. Нагороди урочисто вручив заступник директора Сидор Роман Михайлович.

На разі, свято вдалося. А працюватимемо ще краще рука об руку з УжНУ та на радість Неньці-Україні!