Викладач іноземної мови, канд.пед.наук Тимчик М. П. залучила студентів 3-х курсів до вебінару за участю спікерів від EducationUSA Ukraine, Університету штату Нью-Йорк.

Також в рамках проєкту студенти взяли участь у проходженні унікального курсу на англійській мові The latest technologies for learning and success in continuing life" розробленого Університетом штату Нью-Йорк (State University of New York) та за підтримки МОН України.

Даний курс надав можливість студентам набути навички для особистісного та професійного зростання шляхом навчання впродовж життя. В результаті проходження курсу було отримано та удосконалено такі професійні компетенції як «навчання впродовж життя» та «4C навички ХХІ століття», включаючи комунікацію іноземною мовою, співпрацю, креативність і критичне мислення (Communication, Collaboration, Creativity, Critical Thinking).

Навчання відбувалося на платформі https://profosvita.online/. Студенти отримали сертифікати підтвердження проходження курсу в обсязі 30 год.