«Українське мистецтво – джерело творчого генокоду нації» - тематична виставка, присвячена творам української культури

Протягом 01.04.2019р. – 14.04.2019 р. у бібліотеці Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» триватиме виставка книг та науково-популярної літератури «Українське мистецтво – джерело творчого генокоду нації», присвячена творам українського мистецтва.

Свого часу Пабло Пікассо сказав: «Мистецтво змиває пил повсякденності з душі», а сьогодні кожен охочий може на деякий час забути про буденне, насолодитися шедеврами українського мистецтва – зразками літератури, живопису, декоративно-прикладної творчості, заглибитися до першооснов української культурної пам’яті, торкнутися  таємниці мистецтва, завітавши до бібліотеки Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» на цікаву виставку літератури «Українське мистецтво – джерело творчого генокоду нації». Адже український народ має багату історію і культуру, в яких закладені особливості нашого менталітету, і в ХХІ столітті – часі швидкого темпоритму, людина повинна знати своє, справжнє.

Air Jordan 1 Mid Bred Gym Red/Black-White For Sale