Студенти спеціальності «Право» Тодер Владислав та Пирога Максим 21-23 вересня прийняли активну участь у Тренінгу з тематики участі молоді та громадської активності для молодих людей та осіб, що з молоддю працюють Ужгородської громади в межах менторської підтримки.

Мета зустрічей полягала у посиленні спроможності представників та представниць громади впроваджувати на місцевому рівні молодіжну політику та здійснювати молодіжну  роботу на підходах громадської активності та участі молодих людей у рамках проекту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні».

У формі дискусій, рольових ігор, тестів  наші студенти пройшли багато різноманітних тем: Рада Європи, Ужгородська молодіжна рада, молодіжна політика, інструменти впливу на ОДВ, адвокації, участь молоді в житті громади, країни, тощо. Маємо сподівання, що досвід, який вони отримали, допоможе їм визначитися в майбутній професії юриста, а можливо і молодого політика.