Проєкт, "Дестинація Ужгород”, повноцінну реалізацію якого обмежили карантинні заходи, не завершився. Усі майстер-класи  та зйомки позаду . Юні кіномитці,  які стали переможцями в конкурсі «Дестинація Ужгород» проєкту  “Промоція та збереження культурної спадщини в Кросно та Ужгороді” за програмою Транскордонного співробітництва Польща–Білорусь–Україна 2014–2020, таки отримають свій головний приз – навчання кіномайстерності, майстер-класи, зокрема й у Польщі,міжнародний кінофорум.

Студент  нашого коледжу  Микола Томашівський ( група БС -21) зі своєю напарницею Савельевою Анастасією  зняли  короткометражний фільм про збереження культурної спадщини Ужгорода  та зробили відповідний підбір тематичних фотографій .

Їхні роботи увійшли в десятку найкращих! Переможців конкурсу "Дестинація Ужгород” привітала начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Ольга Василиндра, яка є співорганізатором проєкту.  Ми, колежани, теж приєднуємося до привітань!

Для перегляду відео переходьте за посиланням : https://youtu.be/0QchuV6N-nE