10 квітня 2019 року студенти Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» обирали нового голову студради. З 9.30-16.30 тривало голосування за кандидатів Коледжани могли зробити вибір на користь одного з кандидатів, зокрема Баранової Юліанни – студентки першого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» або  Сочки Жанетт – студентки другого курсу спеціальності «Право», котрі презентували свої плани роботи, виборчі кампанії протягом передвиборчого етапу агітації та дебатів. Безпосередній процес обрання нової голови студради коледжу відбувся згідно з вимогами Положення про студентське самоврядування ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Загалом процес голосування пройшов у дружній атмосфері, проте хвилююче для кандидатів. Члени виборчої комісії сумлінно виконали свої обов’язки. За підрахунком голосів головою студентської ради Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» стала Сочка Жанетт – студентка другого курсу спеціальності «Право».

Air Jordan 1