29 вересня відбулися батьківські збори  у групах перших курсів.

На загальних зборах виступили директор коледжу Росоха В.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Пащук Г.Я.,завідувач відділення Кравчук М.І.,  які ознайомили присутніх зі структурою коледжу, вимогами до навчально-виховного процесу та перспективами подальшого навчання в Ужгородському національному університеті.

Далі на батьків чекали куратори академгруп, які розповіли про перші успіхи та труднощі, вислухали зауваження та пропозиції щодо покращення навчально-виховного процесу та полегшення адаптації першокурсників до нових реалій.

Ця продуктивна і дружня зустріч – запорука успіху студентів у навчанні, оскільки викладачі отримали важливу інформацію про своїх вихованців із перших уст, що дасть змогу врахувати її у щоденній роботі з першокурсниками, дібрати правильний підхід до кожного.

Тільки тісна співпраця батьків, педагогів і студентів увінчається очікуваним результатом – підготовкою справжніх фахівців для майбутнього.P70929-135834 P70929-135855nike