У суботу, 1 грудня 2018р., відбулося ІХ Міжнародний творчий конкурс ім. Т.Г. Шевченка.

На обласному етапі Природничо-гуманітарний коледж був представлений двома студентками: гуманітарний напрям – Маркович Оксана («Право»-11),  яка посіла перше місце серед ВНЗ І-ІІ р. а.; Мельниченко Юлія («Інженерія програмного забезпечення»-11) – негуманітарний напрям, робота якої заслужила ІІІ місце. Змістовні і грамотні роботи, глибоке знання творчості Т.Г. Шевченка були належно відзначені членами журі.

А далі – кропітка робота із підготовки до всеукраїнського етапу. Викладачам української мови і літератури Пащук Г.Я. та Соломко Н.І. є ще над чим працювати, щоб наші дівчатка гідно проявили себе і серед закладів усієї України.

Вітаємо! Для Оксани і Юлії – це перші перемоги в якості  студенток.

Хай щастить і надалі так гідно відстоювати честь коледжу!

Nike Air Max