У коледжі тривають заходи, присвячені 202-й річниці Великого Кобзаря. У цьому контексті студенти 3-го курсу « Туристичне обслуговування»  провели святкові вечорниці,  метою яких було ознайомлення із традиціями українського народу, його національною кухнею, звичаями тощо. Ініціатор їх проведення  -  куратор групи, викладач української мови та літератури Андрусь М. В. – вдало продумала ідею та скерувала її реалізацію студентками.

Красуні – дівчата у вишиванках та віночках, гості вечорниць -  викладачі Папп К.С.,

Пащук Г. Я., Собов Ж. В., Данько-Товтин Л. Я., Попович М. Т., - дружнім товариством спілкувались за столом із традиційними варениками, млинцями, дерунами та узваром, солодощами тощо. Зазначимо, що усі ці наїдки були  приготовлені Мар’яною Володимирівною та її студентками.

Народні побрехеньки  та життєві історії, пісні та притчі – усе сприймалось з цікавістю.

Girls Air Jordan