Коледжани вкотре довели, що вони не тільки старанні студенти, а й щирі благодійники.

Так, протягом квітня тривала благодійна акція «Серце до серця» -  «Дитяче серденько, живи!», яку підтримали і студенти Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ». Організатором благодійної акції традиційно виступив Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця». Цього року в усіх областях України збирали кошти на закупівлю кардіологічного медичного обладнання у дитячі лікарні.

Коледжани спочатку збирали кошти в коледжі, а згодом взяли участь у фіналі акції, ставши волонтерами у місті. А також протягом дня вони мали змогу  стати учасниками  благодійного марафону, флешмобу, майстер-класів та інших заходів, організованих регіональними представниками Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Загалом наші студенти зібрали 2742 грн. Активістів переповнюють позитивні емоції. Вони щиро радіють, що мали можливість підтримати благодійну акцію і, таким чином, зробити добру справу. Коледжани закликають усіх бути небайдужими, адже творити добро – легко!

Buty sportowe Nike