У Закарпатті розпочалася туристична акція  «Сакура Закарпаття – 100 років», до проведення якої також долучився Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ "Ужгородський національний університет".
  Сакуру під номером «Ужгород туристичний - 015», яка була подарована Закарпатською туристичною організацією, висадили на подвір'ї коледжу УжНУ директор організації Федір Шандор разом з директором навчального закладу Володимиром Росохою.
   З 22 червня по 24 квітня 2024 року саджанці японської вишні висадять біля знакових об’єктів у всіх 64-х громадах Закарпаття та поруч із відомими туристичними обʼєктами краю.
  А наступний 2024 рік повинен стати роком квіткового туризму у краї, з можливістю милуватися від шафранів до сакур, від лаванди до розмарії, смакувати квітковим медом та їстівними квітами, тішитися презентаціями квіткових фотозон та пленерів з квітами.