Триває Тижневик комп`ютерних наук. Сьогоднішній день був не менш насичений за попередній. Студенти мали змогу проявити себе в інтелектуальній грі «Квест», взяти участь у нестандартних спортивних змаганнях та показати свої здібності та навички в комп’ютерних іграх.

День добігає кінця і переможці вже визначені. Найспритнішими стали команди груп КН 21(Юско Сергій, Керечанин Михайло) та КН 12(Цігуш Аліна, Човарга Марина), які пройшли квест якнайшвидше та вірно виконали всі завдання, показали, що вміють вирішувати, розплутувати, застосовувати свої знання на практиці у нестандартних ситуаціях.

Кращими спортсменами з настільного тенісу стали:

Жабей Богдан та Ісак Максим, - студенти ІІ курсу напряму «Правознавство» - І місце;

Бурдай Любомир та Гулянич Михайло – студенти 4 курсу напряму «Розробка програмного забезпечення», - ІІ місце;

Бурмик Іван та Дзямко Іван - студенти 3 курсу напряму «Розробка програмного забезпечення», - ІІІ місце. Переможці на практиці довели, що відсутність ракеток не є проблемою. При великому бажанні можна зіграти клавіатурою та мишкою.

Наразі тривають змагання з кіберспорту, фінал яких відбудеться  17 лютого.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!

nike fashion