Вступники для здобуття ОКР молодшого спеціаліста на основі базової загальної середньої освіти за денною формою навчання подають заяви в паперовій формі.

Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ" працює без вихідних і перерв: у суботу та неділю з 9.00 до 14.00, у інші дні - з 9.00 до 17.00.

Заява в паперовій формі подається вступником особисто до Приймальної комісії.

У заяві вступники вказують спеціальність і форму навчання. Під час подання заяв на основні конкурсні пропозиції вступники обов’язково зазначають один з таких варіантів:

– «претендую на участь в конкурсі на місця державного та регіонального замовлення і на участь в конкурсі на місця за кошти фізичних та юридичних осіб у випадку неотримання рекомендації за цією конкурсною пропозицією за державним або регіональним замовленням»;

– «претендую на участь в конкурсі виключно на місця за кошти фізичних та юридичних осіб».

Під час подання заяви вступник пред’являє особисто оригінали:

– документа, що посвідчує особу (свідоцтва про народження для осіб, яким виповнюється 14 років після 01 травня 2018 року);

– військово-облікових документів;

– свідоцтва про базову загальну середню освіту і додатка до нього.

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

– копію документа, що посвідчує особу;

– копію свідоцтва про базову загальну середню освіту і додатка до нього;

– чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

МЕДИЧНА ДОВІДКА ВСТУПНИКАМ НЕ ПОТРІБНА!

Оригінали документів для участі в конкурсі подаються вступником лише один раз (при виконанні вимог до зарахування).

Детально - Вступникам до Природничо-гуманітарного коледжу - Правила прийому на навчання за ОКР молодший спеціаліст у 2018 році

Розклад вступних випробувань до Природничо-гуманітарного коледжу

Програми вступних випробувань

Рейтингові списки вступників до коледжу