17 лютого 2020 року в коледжі відбувся старт Тижневика комп’ютерних наук. Згідно з планом, анонсованим на нашому сайті, у перший день відбулися олімпіади з інформатики серед студентів 1 та 2 курсів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» та конкурс-змагання зі швидкості набору тексту серед студентів усіх курсів спеціальності.

Учасники олімпіади паралельно взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з інформатики. Результати Всеукраїнської олімпіади будуть оголошені 2 березня. Наразі маємо переможців та призерів серед студентів коледжу.

Найкращий результат серед першокурсників показав Копусяк Віталій, студент групи КН-11. Відповідно 2-ге місце – Зуб Вікторія (КН-11), 3-тє місце – Баландяк Крістіна (КН-12).

Щодо результатів серед студентів 2 курсу, то найбільше балів набрав Василиха Василь-Віталій, студент групи КН-21. 2-ге місце посів Гвардіонов Антон, студент групи КН-23; 3 місце у Савицького Данила, студента групи КН- 23.

Насиченим і веселим був конкурс зі швидкості набору тексту. Учасники були поділені на 4 категорії відповідно до курсів навчання. Студенти 1-2 курсів набирали текст українською мовою, а 3-4 курсів – англійською.

Переможцями цього конкурсу стали такі студенти:

І курс – Литвак Дмитро (група КН-12);

ІІ курс – П’ятачук Олександр (група КН-22);

ІІІ курс – Лісіцин Максиміліан (група КН-33);

IV курс – Русин Максим (група КН-41).

Тижневик триває. Не менш цікавими та захопливими будуть і інші заплановані заходи.