Ось і добіг свого завершення Тижневик комп’ютерних наук. Серед різноманітної кількості заходів, з якими вже ознайомився наш читач, відбулися змагання з кіберспорту. За результатами змагань маємо такі результати:

Гра «Counter-Strike 1.6» :

І місце – КН-31

ІІ місце – КН-32

ІІІ місце – КН-41

Гра «Quake»:

І місце – КН-42

ІІ місце – КН-11

Гра Clash Royale:

І місце – Куклишин Юрій (КН-11)

ІІ місце – Пазяк Василь (КН-22)

ІІІ місце – Іванчик Станіслав (КН-21)

У середу відбулися спортивні змагання з настільного тенісу. Після тривалої боротьби у парах переможцями стали:

І місце – Варга Саболч та Дудаш Ласло (КН-41);

ІІ місце – Стрега-Чорі Євген та Бурмик Іван (КН-42);

ІІІ місце – Чейпеш Олександр та Тисянчин Іван (КН-3).

У четвер, 16 лютого, відбувся завершальний етап Тижневика. Журі визначило найкращі стіннівки,  приурочені Тижневику комп’ютерних наук. Ними стали роботи груп  КН- 22 та КН-3.

Серед фотоколажів до Дня закоханих найкращим визнано проект групи  КН-11.

Також відбувся конкурс на найкраще відео «Ким ми бачимо себе у майбутньому». Перемогу здобула група КН-3.

Наймасовішим заходом цього тижня була науково-практична конференція «Інформаційна безпека у глобальній мережі: проблеми та перспективи». До цього заходу долучився колишній випускник коледжу, а зараз — співзасновник та технічний директор ТОВ «Азінек» Сергієнко Богдан. Студентство коледжу представляв Куклишин Михайло, студент групи КН-31.

Після завершення конференції відбулося нагородження переможців та призерів олімпіад, конкурсів та змагань.

Прощавай, Тижневик -2017!

До зустрічі у наступних заходах!

Air Force 1 Sage Low