28 січня 2016 року у Природничо-гуманітарному коледжі відбулася тематична виховна година для студентів І-ІІ курсів, присвячена Дню пам’яті битви під Крутами.

Із вступним словом звернулася до присутніх Ходанич М.М., викладач історії, яка розповіла про мету та важливість заходу для нас сьогодні.

Виховна година продовжилася переглядом презентації «Герої Крут», яка показала студентам, що таке справжній патріотизм.

Виступи на виховній годині підготували студенти групи ПР-22.Вони не тільки розповіли трагічну історію юнаків, котрі загинули під Крутами, а й вшанували їхню пам'ять поезіями.

Після виступу учасників почався перегляд кінофільму «Крути: молода кров».

Із заключним словом до студентів звернувся заступник директора з навчальної роботи та виховання Попович М.Т., який підбив підсумки роботи та підкреслив важливість цієї події для нашої молоді.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих захисників України, що полягли у нерівній боротьбі під Крутами.

Face Mask Required Signs for Businesses, Restaurants and Offices