18 жовтня 2016 року Природничо-гуманітарний коледж приєднався до святкування 71-ї річниці Ужгородського національного університету.

З цієї нагоди викладач історії Собов Ж.В. прочитала публічну лекцію для викладачів та студентів, у якій ознайомила слухачів із важливими сторінками історії нашого університету: від перших його кроків – до впевненого сьогодення.

Жанетта Вікторівна торкнулася найголовніших подій, що супроводжували процес становлення знаного в Україні та світі вишу, розповіла про роль розвитку вищої освіти у Закарпатті.

Із вітальним словом виступив директор коледжу Росоха В.В., який вручив подяки кращим студентам у трьох номінаціях:

1. За високі успіхи у навчанні:
  • Соймі Елені (група ФК-11);
  • Заєць Романні (група ПР-22);
  • Пастору Норбертові (група КН-42);
  • Лизанець Мар»яні (група БО-21);
  • Хархаліс Анастасії (група БС-21)
  1. За активну участь у громадському житті коледжу та студентському самоврядуванні:
  • Белей Андріані (група ПР-31);
  • Козел Лілії (група ПР-31);
  • Росулу Олегові (група ПР-21);
  • Гасинцю Євгенові (група ПР-21);
  • Кулачу Євгенові (група КН-42);
  • Гошовському Євгенієві (група ПР-22)
  1. За спортивні досягнення:
  • Костевич Яні (група КН-21);
  • Феню Юрієві (група ТО-31);
  • Буга Міхаю (група ФК-21);
  • Лукашевській Уляні (група БС-31);
  • Паламарчуку Станіславові (група КН-31).

Вітаємо всіх із днем народження нашого університету!

Вітаємо тебе, УжНУ!

Air Jordan Retro 1 baby blue white ,Nike Air Jordan 1 baby blue white, Price: $61.00 - Air Jordan Shoes