Сьогодні в Природничо-гуманітарному фаховому коледжі пройшли спортивні змагання між студентами 1-2 курсів. Спартакіада охоплювала такі види:

• біг (естафета);
  • попадання в кільце (баскетбол);
  • підтягування на турніку;
  • стрибки у довжину;
  • волейбол.

Наш коледж вирішив розпочати навчальний рік яскраво, весело та головне з користю для фізичного здоров’я студентів. Заняття спортом і проведення таких спартакіад — це приємний і доступний спосіб турботи про себе, про своє тіло. Після змагань, студентів запитали, чи подобається їм такий початок навчального року і чи вважають вони такі змагання потрібними під час студентського життя? Всі студенти  відповіли: їм подобається, що коледж дає можливість відірватися від буденності, відпочити й гарно провести час, адже спорт завжди приносить тільки радість і задоволення. Ось і сьогодні коледжани на славу позмагалися, було весело і цікаво!

Результати Спартакіади:

І місце - КН-11

ІІ місце - ЗВ, БС-11

ІІ місце - КН-13

ІІІ місце - КН-12

У змаганні з волейболу перемогла команда ІІ курсу «Спартанці».