Хто сказав, що осінь – сумна пора, повна смутку і нудьги? Зовсім навпаки. Саме це вирішили довести студенти Природничо-гуманітарного коледжу в рамках щорічного заходу «Студентська осінь».

«Студентська осінь» - молодіжний конкурс, який покликаний розкрити танцювальні, музичні, театральні та інші творчі здібності студентів. Щороку наші вихованці з великим ентузіазмом готуються до цієї події. 2016рік не став винятком. Конкурсна програма відзначилася якісною організацією та яскравими учасниками. Команди від шістнадцяти факультетів, не шкодуючи часу і сил протягом кількох місяців готували свої виступи.

Однією з найкращих команд стала команда Природничо-гуманітарного коледжу, посівши друге місце у конкурсі.

Яскравою прикрасою свята стали:

• Анастасія Хархаліс (гр. БС-21), яка зі своїм запальним танцем посіла третє місце;
  • Лідія Мигалега (гр. ПР-21) з патріотичним віршем, який нікого не залишив байдужим до проблем сучасної України;
  • Голінка Яна (гр. ПР-12), яка зі своєю піснею «ORO» посіла перше місце у вокальному конкурсі.

Колектив Природничо-гуманітарного коледжу щиро вітає переможців.

2 4 5 img001 img002 img003adidas Originals Track Women's Pant - Brown