26 січня 2016 року у Природничо-гуманітарному коледжі відбулася студентська наукова конференція, присвячена Дню соборності України, «Україна – єдина країна». Конференцію відкрила Ходанич М.М., викладач історії, організатор і натхненник заходу. Почалася робота переглядом фільму «День Соборності», який разом із музичним супроводом створили піднесений настрій.

Серед учасників конференції – студенти Шуфрич Світлана (група БО-11), Цігуш Аліна (група КН-12), Кулак Марія (група БО-11), Гангур Юлія (група БО-11), Поліха Павло (група КН-12). Наукове керівництво здійснювали викладачі Собов Ж.В., Ходанич М.М., Папп К.С.

Із заключним словом до учасників конференції звернулася Пащук Г.Я., голова методичної комісії, яка підбила підсумки роботи та підкреслила важливість студентських досліджень цієї історичної доби для нашого сьогодення та усвідомлення необхідності об’єднати Україну для нашого впевненого майбутнього.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих захисників України, що полягли у братовбивчій війні на Сході.

Nike Air Max 200