7 грудня 2019 року студенти Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» Крістіна Баландяк та Владислав Тодер узяли участь в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка, який відбувся в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти.

Конкурс проводиться традиційно щороку з 1 жовтня до 10 березня.

Цьогоріч стартував уже десятий – ювілейний – захід.

З вітальними словами до присутніх звернулися заступник директора Закарпатського ІППО Михайло Басараб, голова журі – завідувач кафедри педагогіки та психології ЗІППО, письменниця Лідія Повх-Ходанич та завідувач кабінету суспільно-гуманітарних та етико-естетичних дисциплін, заступник голови журі Тетяна Гнаткович.

Творчі роботи, над якими зосереджено працювали учасники конкурсу із Закарпаття, передбачали теми, пов’язані, зокрема, з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню націй у полікультурному просторі, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко, – підкреслюють у ЗІППО. Nike