1. 06. 2019 року в Закарпатському апеляційному суді відбулася зустріч із студентами 2-го курсу спеціальності «Право» Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» в рамках навчально-ознайомчої практики. Коледжани мали можливість ознайомитися з історією створення суду, його реформуванням тощо.

Про особливості роботи апарату суду розповів керівник Закарпатського апеляційного суду Василь Гецко. Секретар судової палати з розгляду цивільних справ, суддя  Олена Кожух та суддя судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення Георгій Гошовський розповіли про сам процес розгляду справ в апеляційній інстанції, статистику їх розгляду та найбільш резонансні справи. Студенти зацікавилися ними і жваво обговорювали.

Юні правники також відвідали зал судового засідання та мали можливість поспілкуватися безпосередньо із суддями.  Загалом захід пройшов дуже добре. Коледжани отримали новий цікавий досвід, що у майбутньому обов’язково стане їм у пригоді. nike