Студенти 1-4 курсів разом із викладачами вирішили закінчити робочий тиждень походом у Закарпатський обласний музично-драматичний театр. Учора, о 12 годині, глядачі дивилися лицарську баладу на 2 дії, «Назар Стодоля»  за п’єсою Т.Г. Шевченка. Протягом двох годин глядачі уважно слідкували за подіями на сцені, захоплювалися грою акторів та неймовірним музичним супроводом. Багатьох зацікавили вечорниці та відмінно виконаний гопак. Вистава глибоко вразила студентів, що можна було побачити за реакцією зали.

Актори заворожували своєю майстерністю і було приємно, що так вважали всі глядачі, які по завершенню вистави аплодували стоячи.

Повертаючись додому, ми були в хорошому настрої і всю дорогу ділилися враження про виставу, домовляючись про дату наступні зустрічі із театром.

Oeb0QUC3LtINike Air Max 270