08 жовтня 2020 року,в рамках спартакіади серед учнівської та студентської молоді ПТНЗ та ВУЗів І-ІІ рівнів акредитації на 2020-2021н.р. у Боздоському парку пройшли змагання з легкоатлетичного кросу. В командний залік входили по 3 кращих результати від юнаків (дистанція 1000 м) та дівчат(500 м).

В змаганнях прийняло участь 5команд. В порядку зайнятих місць приводимо технічні результати:

1 місце – Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ “УжНУ” (ПГК) – 162 очка.

2 місце – Ужгородське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування (УВПУ ТТХ) – 125 очок.

3 місце – Ужгородський музичний коледж імені Д.Є.Задора (УМК) – 120 очок.

4 місце – Ужгородський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету (УТЕК КНТЕУ) – 105 очок.

5 місце – Ужгородське вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету (УВКУ КНТЕУ) – 48 очок.

В індивідуальному заліку серед дівчат на дистанції 500 м перемогу святкувала Лукачина Анастасія (ПГК) з результатом 1 хв. 44,1 сек., на другому місці – Тудовші Лілія (музичний коледж) - 1 хв. 45,9 сек., на третьому – Заяць Анастасія (УВПУ ТТХ) - 1 хв. 46,8 сек.

На дистанції 1000 м у юнаків золоту нагороду виборов Немеш Михайло (ПГК) з результатом 3 хв. 03,8 сек., срібло – у Мамченка Вадима (ПГК) – 3 хв. 10,4 сек., бронза – у Ляха Богдана (музичний коледж) – 3 хв. 13,6 сек.

Усі переможці та призери змагань були нагороджені почесними кубками, дипломами, грамотами та медалями різного гатунку управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради (начальник Ольга Василиндра).