08 вересня 2018р. студенти нашого коледжу відвідали виставку "Невидима варта", присвячену всім загиблим під час проведення АТО та ООС співробітникам українських спецслужб.

Вечір пам'яті відбувся в Закарпатському академічному обласному українському музично-драматичному театрі. Були присутні перші особи області - голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, керівники та співробітники регіональних управлінь СБУ, учасники АТО, військові, громадські активісти, духовенство, студенти, курсанти.

Мета заходу – розповісти правду про життя загиблих на Сході захисників, співробітників Служби безпеки України, і через їх історії показати те, що відбувається на війні.

Як відомо, Ужгород – 20-те місто, в якому відбувається цей захід, і уже зібрано 900 тисяч гривень пожертв. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на реабілітацію учасників бойових дій на сході України. І ми пишаємось, що стали частиною цієї високої мети.

Nike