14 грудня 2019 року студенти Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» Жанна Петканич та Анастасія Юхимюк узяли участь у третьому етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, який відбувся в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти.

Цьогорічний конкурс став ювілейним: ще двадцять років тому був започаткований українцем з Канади Петром Яциком, який став його першим і багаторічним меценатом.

Конкурс проводиться під егідою Міністерства освіти і науки України та Міжнародної ліги українських меценатів, створеної також Петром Яциком.

Мета змагань – популяризація української мови у світі.

У третьому етапі змагань взяли участь переможці двох попередніх етапів, загалом 145 учнів та 14 студентів.

Крім студентів Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ, за звання найкращих знавців української мови боролися також студенти Мукачівського державного університету, Мукачівського аграрного коледжу, Ужгородського та Мукачівського торгово-економічних коледжів та інших вишів.

ІV (підсумковий) етап конкурсу відбудеться на початку наступного року, повідомили в ЗІППО.