Студенти 1 курсу спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Будівництво та цивільна інженерія» взяли участь у XV Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» з української мови та літератури.

За підсумками конкурсу Олександра Сухова та Іван Титичко нагороджені дипломами ІІІ ступеня. Призерів привітала голова циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін загальноосвітнього циклу М.В. Андрусь, наголосивши на важливості вивчення української мови, особливо в цей час. Мар’яна Володимирівна побажала студентам наснаги у вивченні й популяризації української мови.

Іван Бирковач, Катерина Біляк, Максим Касич, Ілля Гайдук, Вадим Ігнат, Олександр Микита, Дмитро Фенько, Антон Родькін, Христина Рябощук, Максим Сорока, Максим Хусаінов, Артем Єсеновські, Юрій Любка, Денис Гецянин, Максим Левкулич, Олександр Немеш, Рената Мункачі, Ведан Блинтя, Вікторія Качмар, Ярослав Кошиль, Андріан Щур, Олександр Грицак, Валентин Піпаш отримали сертифікати учасників.

Викладачі української мови та літератури І.Ф. Шаркань та А.А. Гординська, які готували студентів, відзначені свідоцтвами про підготовку переможців XV Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з української мови та літератури.