10.05.2023 року студенти другого курсу напряму "Право" Природничо-гуманітарного фахового коледжу Ужгородського національного університету під час навчальної практики мали можливість ознайомитися із роботою Ужгородської міської ради.
Під час зустрічі керівник відділу по роботі з депутатами та постійними комісіями Олеся Шевчук та заступник міського голови Ігор Фартушок розповіли, як працює Ужгородська міська рада, із яких структурних підрозділів складається, повноваженнями та її функціями, а також як проводится голосування в сесійних залах за проекти рішень.
Міський голова Богдан Андріїв та секретар Ужгородької міської ради Арсен Мелкумян привітали студентів та побажали успішного навчання, стати справжніми професіоналами в своїй спеціальності та запросили долучатися до молодіжних ініціатив.
Щиро дякуємо за теплий прийом, за висвітлену інформацію, а також дякуємо за запрошення наших студентів для проходження виробничої практики.