29 серпня 2023 р. очільники Закарпаття -  заступник голови ОВА Ігор Шинкарюк разом із керівником облради Володимиром Чубірком - відзначили найкращих учнів і студентів краю нагородами, грошовими преміями та цінними подарунками за високі досягнення у навчанні. Серед присутніх, безперечно, відзначали і коледжан!

Переможницею третього всеукраїнського етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стала студентка 2-го курсу спеціальності «Право» Довбак Ярослава. За ці значні здобутки на мовній ниві урочисто від керівництва краю коледжанка отримала відзнаку та  грошову винагороду як заохочення та мотивацію для подальшого самовдосконалення.  Студентка, як й інші переможці-закарпатці у цей нелегкий час, не лише зуміла достойно представити наш коледж на всеукраїнському етапі Міжнародного мовного конкурсу імені Петра Яцика, а й показала високий рівень підготовки майбутніх фахівців нашого навчального закладу.

Це змагання юних мовників чітко підтвердило і високі майстерність та професіоналізм викладачів ПГФК у роботі із молоддю. Як завжди була поруч з юною мовницею та підтримувала  її у всьому на непростому шляху випробувань наставниця дівчини, педагогиня Мар'яна Володимирівна Андрусь – викладач української мови та літератури, методист, голова циклової комісії гуманітарних дисциплін загальноосвітнього циклу, неповторна закарпатська поетеса. Філологиня  доклала чимало зусиль, невтомної праці та любові у розкритті творчого потенціалу та підготовці Довбак Ярослави до цього серйозного словесного змагання.

Адже  відповідальність, постійна  робота з молоддю, вміння розкрити неповторність особистості, любов до свого покликання, побудова навчального процесу на основі поваги та взаєморозуміння гарантує не лише гордість за успіхи нашого студентства сьогодні, а й відбудову нашої країни завтра.

Молодь  - це майбутнє нашої сильної нації, і викладачі наполегливо працюють, аби наші студенти завжди були мудрими, сильними та незламними. Адже, як зауважував англійський філософ, історик Френсіс Бекон. «Знання – це сила, а сила є знання».

Доземний уклін ЗСУ за можливість навчатися та навчати, перемагати у конкурсах та стверджувати тим самим близьку перемогу нашої країни.

То ж, дорога Довбак Ярославо та шановна Андрусь Мар’яно Володимирівно, від імені дирекції, адміністрації, педагогів та студентства ПГФК щиро вітаємо вас зі значними досягненнями та здобутками! Пишаємося вами, зичимо, насамперед, миру та Перемоги, а також сил, наснаги та наполегливості й надалі долати будь-які труднощі та рухатися до нових вершин у цікавому світі пізнання!

Марія Якубишин