25 квітня у Природничо-гуманітарному коледжі стартувала студентська акція «Приведи знайомого чи друга», яка проводиться у рамках Наскрізної профорієнтаційної програми. Її мета – виявлення та залучення потенційного абітурієнта, поширення інформації про наш навчальний заклад і вступну кампанію - 2016 зокрема.

Презентуючи акцію, заступник директора з навчальної роботи та виховання Попович М.Т. розповів студентам про важливість їх місії – долучитися до вибору майбутнього для своїх друзів, знайомих, родичів. Михайло Тихонович розповів про особливості цьогорічного вступу та переваги навчання в коледжі тих, хто ще тепер стане нашим студентом.

Отож запрошуємо охочих як до участі в акції, так і до коледжу!

Створіть собі комфортне студентське середовище, навчаючись поруч із друзями чи знайомим!Air Max