У п’ятницю, 13 травня, стартувала Державна підсумкова атестація, яка завершує вивчення студентами других курсів циклу загальноосвітніх предметів. Позитивне складання ДПА – це обов’язкова умова для отримання атестату про повну загальну середню освіту.

Першими ДПА з української мови складали студенти групи БС-21. Уважні, ошатно вдягнені, другокурсники відповідально взялись до роботи, успішно впоралися із запропонованими завданнями. Під пильним наглядом державної комісії у складі Соломко Наталії Іванівні (викладач-екзаменатор), Пащук Галини Ярославівни та Андрусь Мар’яни Володимирівни студенти виконували тести з орфографії, пунктуації, морфології та стилістики, проявили свої знання лексики та синтаксису тощо.

Результати ДПА підтвердили думку, що сумлінна праця і постійне виконання завдань – ось запорука успіху: у групі БС-21 немає жодної незадовільної оцінки: на «відмінно» оцінена робота Стася Юрія (11 б.); двоє студентів отримали «задовільно» (5 б.), а решта – «добре» (7-9 б.).

Бажаємо і в подальшому досягати хороших результатів!Nike Air Zoom Pegasus