Команда ПГФК УжНУ нагороджена грамотою від «Спорт для всіх» за активну участь у підтримці руху за здоровий спосіб життя, за активну життєву позицію та волонтерську діяльність при проведенні спортивних заходів краю.
1 квітня 2023 року на Набережній Незалежності всі бажаючі мали можливість долучилися до доброї справи - участі у благодійному забігу з закликом "Вперед до ПЕРЕМОГИ🇺🇦".
Стартував забіг після запальної розминки-челенджу #2023впереддоПЕРЕМОГИ. Маршрут пролягав з Набережної Незалежності – Студентська набережна – Боздоський парк – Студентська набережна – Набережна Незалежності.
Загалом учасники подалали дистанцію у 5 км.
У події прийняло участь близько 80 осіб.
Студенти коледжу долучилися як до організації пробігу, так і стали активними учасниками забігу.

Головною метою є популяризація здорового та активного способу життя, формування у людей культури бігу. Завдяки командній роботі та за підтримки однодумців, небайдужих до розвитку спорту людей нам вдалося втілити в життя цей захід і за його допомогою зібрати 14800,00 грн. на потреби 128-ї окемої гірсько-штурмової бригади.
Життя – це рух, тож будьте активними й долучайтеся до наших спортивних подій!
Віримо у перемогу, віримо у ЗСУ, разом з тим займаємося руховою активністю та донатимо☺️.