Природничо-гуманітарний коледж розгорнув активну співпрацю з Закарпатською обласною організацією Червоного Хреста. Так 22 вересня 2020 року наші студенти отримали можливість познайомитися з представниками Школи першої допомоги, що провели для них практичне заняття на тему «Реанімації». Представник школи Кожанова Маріанна продемонструвала студентам сучасні методи реанімації та сучасні технічні засоби для її проведення. Крім цього студенти ознайомилися з самими простими реанімаційними заходами, які вони можуть використати в разі потреби. Школа першої допомоги дає змогу студентам пройти повноцінний курс занять після чого вони зможуть отримати сертифікати що підтверджують їх знання у сфері надання першої допомоги.