Список вступників, які здають математику

(Головний корпус УжНУ, вул. Університетська, 14 )

 

Аудиторія В1

15.07.20 р. з 11.00 по 12.30

 

  1. Афанасьєв Вадим Русланович
  2. Балог Анастасія Андріївна
  3. Блецко Василь Васильович
  4. Брячак Марк Васильович
  5. Буря Максим Степанович
  6. Вах Олександр Сергійович
  7. Вашкович Іштван Юрійович
  8. Воробок Ярослав Михайлович
  9. Гаврилешко Олександр Юрійович
  10. Галай Тарас Вікторович
  11. Гардубей Василь Денисович
  12. Герзанич Георгій Степанович
  13. Гецко Михайло Михайлович
  14. Гецянин Євгеній Григорійович
  15. Глебена Рената Русланівна
  16. Гогерчак Ігор Петрович
  17. Головей Максимиліан Юрійович
  18. Гопак Тарас Олегович
  19. Горват Павло Володимирович
  20. Грешець Василь Васильович
  21. Дорош Лідія Михайлівна
  22. Ердек Андрій Володимирович
  23. Ертел Федір Федорович
  24. Єндрек Брігіта-Марія Томашівна
  25. Жук Вікторія Вікторівна
  26. Жулканич Каріна Віталіївна
  27. Зелінський Ілля Леонідович
  28. Зуб Марія Романівна
  29. Івановський Володимир Ярославович
  30. Івашко Євгенія Іванівна
  31. Ігнатюк Владислав Дмитрович

 

Аудиторія В2

15.07.20 р. з 11.00 по 12.30

 

  1. Ігнатюк Едуард Дмитрович
  2. Кавецька Вікторія Вікторівна
  3. Каряляк Мирослав Мирославович
  4. Кирлик Еріка Миколаївна
  5. Кирлик Олександр Юрійович
  6. Кобаль Станіслав Іванович
  7. Кобець Едуард Валентинович
  8. Ковтун Ілля Євгенійович
  9. Козлов Максим Петрович
  10. Козьма Владислав Томашович
  11. Коневич Евеліна-Вероніка Андріївна
  12. Конончук Ерік Миколайович
  13. Кородай Юрій Юрійович
  14. Котлар Даніелла Сергіївна
  15. Котляр Антон Сергійович
  16. Крупанич Дмитро Ярославович
  17. Кукицяк Ігор Ігорович
  18. Кучерявий Ростислав Васильович
  19. Лавер Вікторія Юріївна
  20. Лангвізер Любомир Михайлович
  21. Маджара Олександр Олександрович
  22. Майорош Валерія Чабінівна
  23. Макаревич Михайло Леонідович
  24. Манді Дмитро Іванович
  25. Марина Іван Іванович
  26. Марина Олександр Олександрович
  27. Маровтій Віктор Вікторович
  28. Мартин Василь Васильович
  29. Матьовка Яна Михайлівна
  30. Матюхіна Діана Антонівна
  31. Мезенців Назарій Олександрович
  32. Мись Василь Михайлович
  33. Мігалчич Іван Дмитрович
  34. Наріжний Артем Ярославович
  35. Нугуматов Богдан Олександрович
  36. Опаленик Каміла Юріївна

 

Аудиторія М1

15.07.20 р. з 11.00 по 12.30

 

  1. Пантьо Василь Васильович
  2. Перге Ростислав Вікторович
  3. Петраш Вікторія Володимирівна
  4. Плиска Іванна Вадимівна
  5. Поп Максим Валерійович
  6. Попович Андрій Сергійович
  7. Попп Владислав Іванович
  8. Решетар Василь Михайлович
  9. Савчук Віталій Ярославович
  10. Сало Олександр Романович
  11. Свалявчик Роман Іванович
  12. Світлик Іван Іванович
  13. Сендрей Іван Віталійович
  14. Сокачик Юрій Юрійович
  15. Соломко Анатолій Олексійович
  16. Соляник Олександр Романович
  17. Стеблєцов Микола Олександрович
  18. Стецьо Димитрій Михайлович
  19. Стойка Вадим Романович
  20. Терпак Ростислав Дмитрович

 

Аудиторія М2

15.07.20 р. з 11.00 по 12.30

 

  1. Труш Євгеній Романович
  2. Уйгелій Марк Євгенович
  3. Фабрицій Наталія Михайлівна
  4. Фанта Петро Петрович
  5. Хмельницька Юлія Юріївна
  6. Ходанич Олександр Васильович
  7. Цапулич Артур Ігорович
  8. Цмур Крістіна Віталіївна
  9. Чопик Дмитро Ігорович
  10. Чорі Іван Іванович
  11. Чорнак Юрій Юрійович
  12. Шабунін Євген Євгенович
  13. Шаленик Андрій Андрійович
  14. Шандалі Олександр Ернестович
  15. Шевляков Максим Валентинович
  16. Шип Василь Валентинович
  17. Шипляк Ерік Віталійович
  18. Шовтута Дмитро Русланович
  19. Штефура Мирослав Васильович
  20. Штибель Олександр Васильович
  21. Штимак Максим Мирославович
  22. Шумей Семен Володимирович
  23. Якобишин Андрій В’ячеславович

 

 nike