29 березня студенти-першокурсники Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» відвідали шоу-мюзикл «Енеїду-перлину репертуару Закарпатського академічного обласного театру ляльок «Бавка».

За основу виставки була взята однойменна поема видатного українського письменника І. Котляревського.

Автором театру вдалося створити видовищне незабутнє дійство, яке супроводжувалося музикою та професійною акторською грою.

Велике враження на глядачів справили світлові ефекти, які створювали особливу атмосферу.

Цікавим було поєднання на сцені гри акторів та ляльок. Ролі античних божеств виконувалися власне акторами у так званому «живому плані», а образи «земних» персонажів були створені за допомогою ляльок.

Незважаючи на те, що виставка тривала більше години, акторам вдалося тримати увагу глядачів у постійній напрузі. Студенти ще довго після виставки обговорювали побачене на сцені. Приємно було спостерігати, що молодь сприйняла не лише зовнішню оболонку твору, але й зрозуміла внутрішній його зміст.

Своєю «Енеїдою» театр актуалізував ідеї І. Котляревського, аби вони, як і раніше, наповнювали серце людей любов’ю до України, її минулого і майбутнього.

DSC_1106nike dunk low white gray blue color chart Light Smoke Grey