У четвер 09.03.2017 року , у рамках школи педагогічної майстерності, викладач ІІ категорії Готько Еріка Омелянівна провела зустріч зі студентами математичного факультету.

33 майбутніх вчителя під керівництвом викладача Ломаги Марії Михайлівни та студенти групи ПР-12 Природничо гуманітарного коледжу прослухали лекцію з методики викладання інформатики на тему «Електронні таблиці. Табличний процесор».

У ході жвавого обговорення студентами були з’ясовані переваги використання таблиць Excel над іншими табличними процесорами та широко розглянуті межі їх застосування в таких прикладних галузях:  економіка підприємства, будівництво, бухгалтерія, фізика, хімія.

Після лекції студенти математичного факультету обговорили з викладачами кроки проведення лекції, методику підбору матеріалу та способи його подання в залежності від професійного спрямування студентів.

IMG_20170309_125606_1知らないとオヤジ認定される36の若者言葉【随時更新】 , メンズファッションメディア