9 грудня в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Цьогоріч творчу та обдаровану молодь Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» представляти дві креативні й талановиті студентки, які вибороли призові місця: Цоклан Крістіна («Право», 1 курс, викладач Андрусь М.В.) посіла І місце, а Біляк Катерина («Будівництво та цивільна інженерія», 2 курс, викладач Гординська А.А.) – почесне ІІ місце.

Пам’ятаємо, що за кожним переможним результатом, великим чи малим, стоїть титанічна праця, наполегливість і, неодмінно, колективна робота!

Бажаємо студенткам-фіналісткам нових великих звершень і досягнень, успіху у навчанні та наснаги для участі у наступних конкурсах та змаганнях!