Шановні випускники – 2016!
Отримавши атестат про повну загальну середню освіту, кожен із Вас планує вступити до вишу. Однак результати ЗНО не всім дали змогу здійснити свою мрію! Не розчаровуйтесь! Навчання у коледжі – це Ваш шанс!
Якщо Ви отримали позитивні результати на ЗНО з української мови та математики, історії чи географії, на Вас чекають у Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «УжНУ»! Ви можете вступити одразу на ІІ курс денної форми навчання як за державним замовленням,так і за контрактом.Міністерство освіти і науки
України подбало про Вас, виділивши бюджетні місця як на денну, так і на заочну форми навчання.
Тож, не гаючи часу, зверніться до приймальної комісії Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» і до 27 липня здайте документи на навчання за такими спеціальностями:

• «Право» - сертифікати з української мови та історії;
• «Туризм» - сертифікати з української мови та географії;
• всі інші економічні та технічні спеціальності – сертифікати з української мови та математики.

Тож мерщій – за мрією!
Не упускайте свого шансу!
Чекаємо на Вас за адресою:
м. Ужгород, вул. Університетська, 14, каб.215
Детальна інформація на сайті http://www.college.uzhnu.edu.ua/
Jordan