21 березня 2017 року у Природничо-гуманітарному коледжу ДВНЗ «УжНУ» студентам було вручено сертифікати за участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». До речі ,учасниками  конкурсу стали 32 студенти 1-2 курсів.

Найвищі бали отримали  такі студенти: Путінцева Ангеліна, Яцкович Роберт, Калинич Станіслав та Медве Емілія - студенти І курсу; Ацбергер Вікторія, Гошовський Євгеній, Маляр Іван, Чечоткін Денис та Росул Олет - студенти ІІ курсу.

Організаційний комітет висловив подяку  педагогам за підтримку проекту та  плідну співпрацю. Особливу вдячність висловлюють викладачеві англійської мови Феделещак Наталії Богданівні як  ініціатору проведення конкурсу у навчальному закладі.

Бажаємо нашим студентам жаги  знань, наполегливості та успіхів у навчанні, а викладачам – творчого натхнення та життєвого оптимізму.

HUG1T3QRsSc rMPQ0o-vFGgAir Jordan 1 Retro High OG "Obsidian" Sail/Obsidian-University Blue For Sale