Із початку повномасштабного російського вторгнення в Україну студенти Природничо-гуманітарного фахового коледжу відразу розпочали допомагати людям, які постраждали від війни.

11 травня 2023 року в коледжі відбувся благодійний ярмарок "З Україною у серці". Ідея та організація ярмарку належить студентському самоврядуванню, до якого входять представники із різних груп, та викладачам. Студенти спільно з викладачами готували смаколики та виготовляли сувеніри.

Кожна група коледжу, яка брала участь у ярмарку, намагалася не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників. Під час акції було зібрано 13423 грн!

13 червня студентами було передано планшет для потреб одного із Закарпатських батальйонів ТРО.

Усі волонтерські ініціативи студентів та викладачів неодмінно підтримує керівництво університету. Заклад надав другу домівку переселенцям з прифронтових міст, безупинно збирає кошти на необхідне для українського війська.