07 жовтня 2019 року в рамках проведення тижневика юридичних наук за запрошенням викладачів Васильчук Лариси Богданівни та Черевко Ірини Іванівни вже традиційно відбулася публічна лекція судді у відставці Господарського суду Закарпатської області  Кривки Василя Павловича. Зокрема, суддя прочитав змістовну лекцію на тему “Основні новели реформи господарського процесу”. Така лекція вкрай необхідна, оскільки судова реформа поетапно реалізується, а тому перед майбутніми юристами постає чимало питань.

Лектор основну увагу преділив питанням реалізації права громадян й організацій на справедливий суд. Були зазначені особливості сучасного стану судової системи в Україні. Доповідач визначив пріоритетні напрямки вдосконалення правового становища судді та реалізації прав громадян й організацій на належний судовий захист.

Кривка Василь Павлович відразу знайшов контакт зі студентами, створивши атмосферу "живої дискусії", де бажаючі могли поставити питання і поспілкуватися з суддею, який розповів присутнім про правові засади організації судової влади та зміни у здійсненні правосуддя в Україні, юрисдикцію господарських судів України, організацію роботи та структурні підрозділи Господарського суду Закарпатської області.

Студенти виявили високу правову обізнаність, активно задавали цікаві фахові питання. Зокрема, їх зацікавило наступне: порядок звернення до суду за захистом своїх прав, особливості судового розгляду справ господарським судом, строки розгляду справ, склад учасників судового процесу, участь прокурора та адвоката у розгляді справ, права та обов'язки сторін, відвід та самовідвід судді, технічна фіксація судового засідання, склад та розподіл судових витрат, порядок та строки оскарження рішень, їх обов'язковість та порядок виконання.

Ми впевнені, що такі зустрічі – справжня школа професіоналізму для майбутніх служителів Феміди.

Women custom nike huarache 2012 black gold women Mid "Crimson Tint" 852542-801 Pink White Online, Price: $88.58 - Air Jordan Shoes